مجله ساعت سعید

ساعت مچی عقربه ای بهتر است یا دیجیتال؟

بررسی انواع ساعت مچی

شما چه مدل ساعت مچی هایی را بیشتر می پسندید؟! ساعت های عقربه ای یا دیجیتال؟! به نظرتان کدام یک از این ساعت های مچی بهترین و بیشترین کاربرد را دارند و مزیت هایی کدام یک بر دیگری برتری دارد؟! خرید ساعت مچی چه از نوع عقربه ای و چه از نوع دیجیتال بسیار سخت است و نیاز به اطلاعات بسیار زیادی در این زمینه دارد. هر کدام از این 2 نوع ساعت مچی ویژیگی و مزیت های خود را دارد. با ساعت سعید همراه شوید تا برایتان بگوییم که ساعت مچی عقربه ای بهتر است یا دیجیتال؟

ساعت مچی دیجیتال چیست؟

قبل از آنکه بخواهیم به این مسئله که ساعت مچی عقربه ای بهتر است یا دیجیتال بپردازیم لازم دانسته ایم کمی درباره این دو مدل ساعت مچی اطلاعات مختصری را در اختیار شما بزرگواران قرار دهیم.

اولین ساعت هوشمند و دیجیتال توسط شخصی به نام برند پیل تولید شد و بعد از آن شرکت هایی همچون اپل، سونی و سامسونگ وارد این عرصه از تولید شدند. ساعت مچی دیچیتال در واقع یک گجت است که علاوه بر نمایش دادن ساعت امکانات دیگری نیز دارد. البته این نوع ساعت مچی برای همه افراد مناسب نیست. افرادی که قصد دارند ساعت مچی دیجیتال تهیه کنند باید با نوع کارکرد این ساعت به خوبی آشنا باشند.

ساعت مردانه

خرید ساعت عقربه ای

ویژگی های ساعت مچی دیجیتال

ساعت مچی های دیجیتال نیز همچون سایر مدل های ساعت مچی از جمله ساعت های عقربه ای دارای یک سری ویژگی های منحصر به فرد می باشد که موجب شده است طرفداران خاص خود را داشته باشد.

از جمله ویژگی های این مدل ساعت مچی های موجود در بازار می توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • دارای قابلیت های خاص مانند نمایش ضربان قلب هستند
 • شارژ و تامین انرژی الکتریکی برای ساعت
 • مانند تبلت و موبایل این ساعت هم شارژ می شوند و شارژر مخصوص دارند.
 • نشان دادن زمان در شهرهای مختلف
 • نشان دادن و اطلاع دادن هشدارها به کاربر
 •  اگر پیامک و یا ایمیل و هر پیغامی برای شما فرستاده شود بر روی ساعت مچی هوشمند خود مشاده می نمایید.

چرا ساعت عقربه ای بهتر است از دیجیتال

در این بخش می خواهیم برایتان بگوییم که ساعت عقربه ای از ساعت دیجیتال بهتر می باشد. اما چرا؟! برای خرید ساعت باید به ویژگی ها و نکات مهم زیادی توجه داشته باشید که یکی از آن ها نوع و سبک ساعتی است که قصد خرید آن را دارید.

همه ما بخوبی با ساعت های عقربه ای آشنایی لازم را داریم و می دانیم که اگر از برند با کیفیت آن را خریداری کنیم سال های زیادی می تواند برای ما کار کند و نیازی به ساعت جدیدی نحواهیم داشت. اما چند سال است که استفاده از ساعت های دیجیتال رواج پیدا کرده؟ آیا این ساعت ها دارای اشعه های بد برای بدن نمی باشد؟ جواب  همه این سوال ها دلایلی است که باعث میشود به این نتیجه برسیم که ساعت عقربه ای از ساعت دیجیتال بهتر است.

در ادامه بیشتر برایتان گفته شده است که دلیل خرید ساعت عقربه ای چیست؟!

ساعت مچی زنانه

ساعت مچی عقربه ای زنانه

چرا ساعت مچی عقربه ای بخریم؟

این مدل ساعت ها، سال های زیادی است که امتحان خود را بخوبی پس داده اند و سربلند بیرون آمده اند.  ساعت های عقربه ای از لحاظ فنی و طراحی به بلوغ رسیده اند. شما نگرانی برای شارژ کردن آن ها ندارید و مدام این دغدغه که شارژ ساعتم در حال تمام شدن است را نیز نخواهید داشت. همچنین این ساعت ها دارای اشعه و یا میدان مغناطیسی هم نیستند.

تنوع ساعت های عقربه ای در دنیای ساعت بسیار زیاد و متنوع می باشد و شما با هر سلیقه ای که داشته باشید می توانید به راحتی ساعت مورد نظرتان را انتخاب و خریداری کنید. ست کردن انواع استایل ها با ساعت مچی عقربه ای بسیار راحت تر است و استایل شما را شیک تر و لوکس تر نشان میدهد.

پس اگر دنبال این پاسخ هستید که ساعت مچی عقربه ای بهتر است یا دیجیتال؟! باید بگوییم که در این مورد تنوع و فارغ از نیاز به شارژ، ساعت های عقربه ای مزیت بسیاری دارند.

سوالات مربوط به ساعت مچی عقربه ای بهتر است یا دیجیتال؟

1 -مزیت خرید ساعت مچی عقربه ای نسبت به خرید ساعت مچی هوشمند در چیست؟

ساعت های مچی عقربه ای امتحان خود را در طراحی و ویژگی فنی پس داده اند و به عبارتی به بلوغ رسیده اند. اما ساعت های هوشمند تازه وارد دنیای تکنولوژی شده اند و باید معایبشان برطرف شود. شاید سال ها زمان نیاز باشد تا یک ساعت مچی هوشمند بی عیب و نقص تولید شود.

2-خرید ساعت هوشمند به صرفه تر است یا ساعت عقربه ای؟

ساعت های عقربه ای نیاز به شارژ هر روزه ندارند و باتری ساعت عقربه ای بین 2 تا 10 سال کار میکند. از طرفی قیمت ساعت های عقربه ای اصل نسبت به ساعت دیجیتال اورجینال مناسب تر است و در مکان های بیشتری می توانید از ساعت های عقربه ای استفاده کنید.

3-خرید ساعت های دیجیتال برای چه افرادی مناسب تر است؟

افرادی که تمایل دارند دائما گوشی موبایل خود را چک کنند و در بعضی مکان ها نمی توانند ایت کار را انجام دهند بسیار مناسب است. چرا که با اتصال به گوشی تلفن همراه پیام ها و تماس های آن ها بر روی ساعت هوشمند نمایش داده میشود.

ساعت مچی

خرید انواع ساعت مچی

مقایسه ساعت مچی دیجیتال با عقربه ای

 1. ساعت دیجیتال نیاز به شارژ دارد اما عقربه ای اینگونه نیست.
 2. ساعت دیجیتال شما را وارد دنیای دیجیتال می کند.
 3. ساعت مچی عقربه ای تنوع بیشتری دارد.
 4. ساعت های مچی دیجیتال و برند قیمت بیشتری دارند.
 5.  ساعت های مچی عقربه ای با کیفیت را می توان با قیمت مناسب تری خریداری کرد
در نهایت اینکه

به عنوان حُسن ختام باید بگوییم که اگر به دنبال پاسخ این سوال هستید که ساعت مچی عقربه ای بهتر است یا دیجیتال؟ باید بگوییم که در این مورد باید کاربرد و نیازهای خود را که از یک ساعت مچی انتظار دارید در نظر داشته باشید و بعد برای خرید آن اقدام کنید.

ما سعی کرده ایم تا در این مقاله اشاره ای به ویژگی های ساعت های دیجیتال داشته باشیم و آن ها را با ساعت های عقربه ای مورد مقایسه قرار دهیم تا شما راحتر برای خرید ساعت مچی مورد نظرتان تصمیم گیری کنید.

شما دوستان عزیز می توانید برای راهنمایی های بیشتر و آگاهی درباره قیمت روز انواع ساعت مچی عقربه ای با ما از طریق ساعت سعید در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.