فروشگاه ساعت سعید از سال 1367 در شهر همدان شروع به فعالیت کرده است. با گذشت زمان دایره فعالیت این فروشگاه افزاش یافته و اکنون علاوه بر شهر همدان این فروشگاه در تهران نیز شعبه دارد.

به واسطه فروش ساعت‌های اصل و اورجینال با بهترین قیمت، ساعت سعید دیگر فقط یک فروشگاه ساعت نیست، بلکه به برندی تبدیل شده است که عاشقان ساعت آن را به خوبی می‌شناسند.

دلایل زیادی وجود دارد که افراد دوست دارند از ساعت سعید خرید کنند، به عنوان مثال راهنمایی و مشاوره قبل از خرید باعث میشود شما انتخابی درست داشته باشید.

فروشگاه ساعت سعید با به کارگیری مشاورین حرفه‌ای در زمینه ساعت به شما بهترین راهنمایی را در امر خرید ساعت ارایه می‌دهد.

دلیل دیگر محبوبیت فروشگاه ساعت سعید قیمت‌های قطعی است. وقتی می‌گوییم قیمت قطعی منظور ما بهترین قیمت بازار است.

اصل و شرکتی بودن ساعت‌ها را می‌توان دلیل دیگری بیان کرد که باعث محبوبیت ساعت سعید شده است. بطوریکه خیال شما از بابت اصل بودن ساعتی که  خریداری میکنید راحت است. همچنین تمامی ساعت‌ها دارای گارانتی است. شما می‌توانید از خدمات پس از فروش این مجموعه استفاده کنید.

مورد دیگری که باعث افزایش مخاطبین و مشتریان فروشگاه و پیج ساعت سعید شده است تنوع جنس با قیمت‌های مختلف و مناسب است. بطوریکه با هر میزان بودجه‌ای که در اختیار دارید می‌توانید از این فروشگاه ساعت اصل و اورجینال خریداری کنید.

 

اطلاعات درباره ما

برای سوالات خود با ما تماس بگیرید

  اطلاعات و سوالات

  سوالات متداول

  شعبه مرکزی فروشگاه ساعت سعید در شهر تهران واقع است.

   

  پاسخ به این سوال مثبت است. فروشگاه ساعت سعید با پشتوانه بیش از 40 سال سابقه در زمینه ساعت. فقط ساعت اصل و همراه با گارانتی ارائه میکند و با فروش هر کالای غیر اصل و فیک کاملا مخالف است.

  آدرس ما:

  همدان، میدان جهاد، خیابان جهانما روبرو بانک سامان، فروشگاه ساعت سعید.

  تلفن:

  09120809151

  09193288959